Αρκετά ενδιαφέροντα παιχνίδια συμπεριλαμβάνονται στο πρόγραμμα των τριών κατηγοριών του Ερασιτεχνικού αυτό το Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά, μαζί με τους διαιτητές έχουμε:

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Γήπ. Ντα Λουζ: Άρης Πατρών-Δόξα Παραλίας, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Απόλλων Συνοικισμού, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Αναγέννηση Πατρών, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ρίου: Πανιώνιος /Αχιλλέας-Λιμνοχώρι, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου-Νίκη Προαστίου, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γεωργία Ντάβλα

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας Βραχνεΐκων-Λέων Αλισσού, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Κρίνος, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γήπ. Α. Κάνιστρας: Αστέρας Μιντιλογλίου-Παναχαϊκός, Χρήστος Αναγνωστόπουλος

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Ικαρος Πετρωτού, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρ Οβρυάς-Απόλλων Βίδοβας, Λευτέρης Παπαδής

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Τέμενης: Αστήρας Τέμενης-Αετός Πατρών, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Ψηλαλώνια, Ανδρέας Καραβασίλης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 5:30μ.μ.: Ακάδημος Λαρισσού-Πείρος Ισώματος, Δημήτρης Πολυγένης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Περιβόλα-Καλλιθέα, Γιάννης Ρηγόπουλος

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Εθνικός Αιγίου, Σπύρος Παλιολόγος

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/11

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Πολύτεκνος-Κεραυνός Μιτόπολης, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Βουπρασίου: Ατρόμητος Λάππα 2015-Φαραικός, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Αχαιός Σαραβαλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Νίκος Μακρυπόδης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.: Πάτρα 2005-Δόξα Ελαιώνος, Γιάννης Ρηγόπουλος

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.: Μέγας Δικέφαλος-Φοίνικας Σαλμενίκου, Λευτέρης Παπαδής

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Ποσειδώνας, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Ακράτας, 3μ.μ.: Ακράτα-Δρέπανο, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Αετός Ρίου, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Δήμος Διακοπτού, Ανδρέας Καραβασίλης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Μετοχίου: Μετόχι-Άρλα, Κώστας Τσιρίνης

Γήπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια-Διαγόρας 2010, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ροιτίκων: ΑΕ Ροϊτίκων-Πυρσός Πατρών, Λεωνίδας Τσούτσης

Γήπ. Ντα Λουζ: Προοδευτική Πατρών-Σταροχώρι, Θεόφιλος Τραγουλιάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 10π.μ.: Αίας Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ., Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Αχιλλέας Οβρυάς, Ηλίας Αρκουμάνης

Γήπ. Κάτω Καστριτσίου, 12:30μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Αργυρά Πατρών, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Α.Π.Ο. Αρόη

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Ρωμανός-Ηρακλής Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10πμ.: Δίας Σαραβαλίου-Ολυμπιακός Πατρών, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γήπ. Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: ΠΑΟ Κόσμος-Α.Ε. Αρόης, Στέφανος Μαχαίρας-Μουστάκας

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Άτλας Α.Σ.-Δόξα Πατρών, Σπύρος Παππάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Ζαβλάνι ΑΠΣ, Κώστας Σαμαρτζής

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.: Γαλήνη-Παναχαΐς, Νίκος Τρίγκας

Γήπ. Α. Κάνιστρας, 12:30μ.: Πετεινοί-Αχαϊκός, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Νικολεΐκων, 12:30μ.: Λύκοι Διακοπτού-Άνω Καστρίτσι, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος, 3μ.μ.: Κεραυνός 2016-Αβύθου Α,Ο., Ανδρέας Παναγιωτόπουλος

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Άρης Κουνινάς, Ανδρέας Ηλιόπουλος

Γήπ. Δημητροπουλου, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Ζήρια-ΤΑΔ’93, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Σκεπαστό, Διονύσης Βαβίλης