Πολυπληθής θα είναι η συμμετοχή της ΝΕΠ στην Ημερίδα Ορίων Αγωνιστικών Κατηγοριών, αλλά και στην Ημερίδα για ηλικίες 9, 10, 11 και 12 ετών. Οι δυο διοργανώσεις θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο στην Πάτρα και αναλυτικά όλες οι συμμετοχές των «δελφινιών» έχουν ως εξής:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

1 Προκοπίου Αδαμαντία 1995 50 Πρόσθ.

2 Μποσγανάς Παναγιώτης 1996

3 Μάργαρη Ουρανία 1998 50 Ελεύθ. 50 Πεταλ.

4 Κυριαζής Κωνσταντίνος 2000 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο 100 Ύπτιο

5 Βαρβασαινίτης Ιωάννης 2001 800 Ελεύθ. 50 Πεταλ. 100 Πεταλ. 200 Πεταλ.

6 Κωσταντόπουλος Βάσσος 2001 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ. 200 Πρόσθ.

7 Σκούτα Έλενα 2001 50 Ελεύθ. 50 Πεταλ.

8 Γιαννακέας Δημήτρης 2002 50 Ελεύθ. 100 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

9 Γιαννακόπουλος Κω/νος 2002 50 Ελεύθ. 100 Ελεύθ. 50 Πεταλ.

10 Νικολός Παντελεήμων 2002 50 Ελεύθ. 200 Ελεύθ. 200 Μ.Α.

11 Χρηστοπούλου Ελλάς 2002 50 Ελεύθ. 50 Πρόσθ.

12 Διαμαντή Αθανασία 2003 50 Ελεύθ. 100 Ελεύθ. 400 Ελεύθ. 50 Πεταλ.

13 Ζαμπλάρας Κωνσταντίνος 2003 50 Ελεύθ. 100 Ελεύθ. 50 Πεταλ.

14 Κωσταντόπουλος Αιμίλιος 2003 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ. 200 Πρόσθ.

15 Μαρίνης Δημήτρης 2003 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο 100 Ύπτιο 50 Πεταλ.

16 Σκούτας Κωνσταντίνος 2003 50 Ελεύθ. 50 Πεταλ. 100 Πεταλ.

17 Σταθόπουλος Αλέξανδρος 2003 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ. 200 Πρόσθ.

18 Βαρβασαινίτης Αγγελός 2004 200 Ελεύθ. 400 Ελεύθ. 1500 Ελεύθ.

19 Βαρβατσούλης Γεράσιμος 2004 50 Ελεύθ. 100 Ελεύθ. 50 Πεταλ. 100 Πεταλ.

20 Γιαννακοπούλου Έλενα 2004 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο 100 Ύπτιο 200 Ύπτιο

21 Διαμαντόπουλος Σταύρος 2004 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ. 200 Πρόσθ.

22 Καναβού Σοφία 2004 50 Ελεύθ. 100 Ελεύθ. 50 Πεταλ. 100 Πεταλ.

23 Μαρίνη Χρυσάνθη 2004 50 Ελεύθ. 200 Ελεύθ. 50 Ύπτιο 100 Ύπτιο

24 Μπίτση Ραφαέλλα 2004 50 Ελεύθ. 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ.

25 Τασιούλα Μαρία 2004 50 Ύπτιο 50 Πρόσθ.

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

1 Γεωργακάκης Κωνσταντίνος 2005 50 Ελεύθ. 100 Ελεύθ. 200 Ελεύθ.

2 Δημοπούλου Βασιλική 2005 50 Πεταλ. 100 Πεταλ. 400 Μ.Α.

3 Δημορρηγόπουλος Βασίλης 2005 100 Ελεύθ. 200 Ελεύθ. 400 Ελεύθ.

4 Κωσταντόπουλος Ανδρόνικος 2005 200 Ελεύθ. 800 Ελεύθ. 200 Μ.Α.

5 Μπάζιος Νίκος 2005 50 Ελεύθ. 400 Ελεύθ. 800 Ελεύθ.

6 Μπίτση Βικτώρια 2005 50 Ύπτιο 100 Ύπτιο 200 Ύπτιο

7 Μπουσίου Νίκη 2005 100 Ελεύθ. 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ.

8 Πλέσσας Ανδρέα 2005 50 Πεταλ. 100 Πεταλ. 800 Ελεύθ.

9 Ρουμελιώτης Παναγιώτης 2005 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ. 200 Μ.Α.

10 Σολδάτου Παναγιώτα 2005 50 Ύπτιο 200 Ύπτιο 200 Μ.Α.

11 Φλουσκούνη Χριστλινα 2005 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ. 200 Πρόσθ.

12 Αγγελόπουλος Γρηγόρης 2006 50 Ελεύθ. 100 Πρόσθ.

13 Αναστασοπούλου Ευαγγελία 2006 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο 100 Ύπτιο

14 Αποστολοπούλου Θεοδώρα 2006 50 Ελεύθ. 200 Ελεύθ. 50 Πεταλ.

15 Βαλλιανάτος Γεράσιμος 2006 100 Ελεύθ. 200 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

16 Βαρβατσούλης Νίκος 2006 50 Ελεύθ. 100 Ύπτιο 200 Ύπτιο

17 Γιαννακοπούλου Παναγιώτα 2006 50 Ελεύθ. 50 Πεταλ. 200 Μ.Α.

18 Ζαχαροπούλου Χάρις 2006 50 Ελεύθ. 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ.

19 Κόμες Εμμανουέλε 2006 50 Ελεύθ. 100 Ελεύθ.

20 Κοτζάμπασης Παντελής 2006 100 Ελεύθ. 200 Ελεύθ. 50 Πρόσθ.

21 Μάνος Άρης 2006 50 Ύπτιο 50 Πρόσθ. 200 Πρόσθ.

22 Μαργρίτης Άγγελος 2006 50 Ύπτιο 50 Πρόσθ.

23 Μαρίνη Κατερίνα 2006 50 Ύπτιο 200 Ύπτιο 200 Μ.Α.

24 Μιχαλάτου Νικολίνα 2006 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο 50 Πρόσθ.

25 Μπίτση Κοραλία 2006 100 Ελεύθ. 200 Ελεύθ. 50 Πρόσθ.

26 Μπουρόπουλος Αθανάσιος 2006 50 Πεταλ. 50 Πρόσθ. 200 Μ.Α.

27 Τσαγρής Νίκος 2006 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο 200 Ύπτιο

28 Χρηστοπούλου Δήμητρα 2006 50 Ύπτιο 200 Ύπτιο 200 Μ.Α.

29 Γεωργακάκης Ευστάθιος 2007 200 Ελεύθ. 100 Ύπτιο

30 Δημόπουλος Σπύρος 2007 200 Ελεύθ. 200 Μ.Α.

31 Διαμαντόπουλος Αλέξανδρος 2007 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ.

32 Ελευθεριάδου Μελίνα 2007 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

33 Θανοπούλου Δήμητρα 2007 50 Ελεύθ. 100 Πρόσθ.

34 Λιβαθηνού Αργυρώ 2007 50 Ύπτιο 100 Ύπτιο

35 Μπατιστάτου Νίκη 2007 100 πρόσθ. 200 Μ.Α.

36 Μπούσιος Ηλίας 2007 50 Ύπτιο 200 Μ.Α.

37 Σκούτα Αποστολία 2007 200 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

38 Σταθόπουλος Αριστείδης 2007 100 πρόσθ. 200 Μ.Α.

39 Τζίνης Θεόδωρος 2007 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ.

40 Τσίντηλας Παναγώτης 2007 50 Πρόσθ. 100 Πρόσθ.

41 Τσίπης Ανδρέας 2007 200 Ελεύθ. 100 Ύπτιο

42 Αθανασόπουλος Ν. 2008 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

43 Αναστασίου Αναστασία 2008 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

44 Βαλλιανάτος Κων/νος 2008 50 Ύπτιο 50 Πρόσθ.

45 Βαρβατσούλη Βασιλική 2008 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

46 Ζήκου Νάντια 2008 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

47 Μιχαλάτου Μ. 2008 50 Ύπτιο 50 Πρόσθ.

48 Μιχαλοπούλου Μαριλία 2008 50 Ύπτιο 50 Πρόσθ.

49 Μουμούρης Φαίδων 2008 100 Ελεύθ. 50 Πρόσθ.

50 Μπουροπούλου Βασ. 2008 100 Ελεύθ. 50 Πρόσθ.

51 Πάντου Λυδία 2008 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

52 Πεφάνη Βερόνικα 2008 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

53 Πλούμη Ανδριάννα 2008 50 Ύπτιο 50 Πρόσθ.

54 Σίλλα Κων/νος 2008 50 Ύπτιο 50 Πρόσθ.

55 Τρίγγος Άγγελος 2008 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο

56 Τσιόκανου Χρ. 2008 50 Ελεύθ. 50 Ύπτιο