Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των Ερασιτεχνικών κατηγοριών, καθώς και οι διαιτητές που θα σφυρίξουν σε όλα τα παιχνίδια. Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4μ.μ.)

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανιώνιος /Αχιλλέας, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού -Θύελλα Αιγίου, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Άρης Πατρών, Γεωργία Ντάβλα

Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Πήγασος Μπεγουλακίου-Ατρόμητος Πατρών, Χρήστος Αναγνωστόπουλος

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Παραλίας, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Εθνικός Σαγεΐκων, Γιάννης Ρηγόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Σταυροδρομίου: Τριταϊκός-Δόξα Χαλανδρίτσας, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γήπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ανδρέας Καραβασίλης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Θ.Χρυσανθόπουλος»: Ποσειδών Πάτρας-Αετός Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι-Καμίνια, Λευτέρης Παπαδής

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ντα Λουζ: Πάτραι Α.Π.Σ.-Αυτόνομη, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Αχαϊκός-Δίας Σαραβαλίου, Νίκος Μέρμηγκας

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Δημητρόπουλου: Άρης Κουνινάς-Δάφνες Αιγιαλείας, Κώστας Τσιρίνης

Γήπ. Τέμενης: Εθνικός Αιγίου-Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού, Παναγιώτης Διονυσόπουλος

Γήπ. Ρίου: Άνω Καστρίτσι-Αβύθου Α.Ο., Σπύρος Παλαιολόγος

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Παναχαϊκός, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γήπ. Λακκόπετρας: Απόλλων Βίδοβας-Θύελλα Πατρών, Γιάννης Ρηγόπουλος

Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραϊκός-Αχαιός Σαραβαλίου, Χρήστος Αναγνωστόπουλος

Γήπ. Κρίνου: Κρίνος-Πολύτεκνος, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Ίκαρος Πετρωτού-Ατρόμητος Λάππα 2015, Λευτέρης Παπαδής

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ροδιάς, 12:30 μ.: Δόξα Ελαιώνος-Καλάβρυτα, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γήπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ψηλαλώνια-Αστήρ Τέμενης, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. «Θ.Χρυσανθόπουλος», 3 μ.μ.: Δρέπανο-Πάτρα 2005, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Μέγας Δικέφαλος, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου-Αχιλλέας Καμαρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Νίκης Προαστίου, 5:30 μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Ακράτα, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30 μ.: Διαγόρας 2010-ΑΕ Ροϊτίκων, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Ισώματος, 3 μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Πρωτέας, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Μετόχι-Προοδευτική Πατρών, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Άρλας, 3 μ.μ.: Άρλα-Ακάδημος Λαρισσού, Σπύρος Παλαιολόγος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 10 π.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Αίας Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ωλενιακός, Λεωνίδας Τσούτσης

Γήπ. Ρίου, 10 π.μ.: Σπάρτακος-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10π.μ.: Αχιλλέας Οβρυάς-Πήγασος Πατρών, Γεωργία Ντάβλα

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30 μ.: Δάφνη Πατρών-Ηρακλής Πατρών, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Προαστίου, 3 μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Ρωμανό, Λεωνίδας Τσούτσης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Δόξα Πατρών-Περιβόλα, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 12:30μ.: Α.Ε. Αρόης-Α.Ε.Κ. Πατρών, Σπύρος Παππάς

Γήπ. Ρίου, 12:30 μ.: Ζαβλάνι ΑΠΣ-Ολυμπιακός Πατρών, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 12:30 μ.: Καλλιθέα-Πετεινοί, Θεόφιλος Τραγουλιλάς

Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος», 12:30 μ.: Παναχαΐς-ΠΑΟ Κόσμος, Γιώργος Κουτρουμάνης

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αιγείρας, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Σωτήρης Κούσης

Γήπ. Ζήριας, 3 μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ ’93-Κεραυνός 2016, Κώστας Σαμαρτζή

Γήπ. Δημητροπουλου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας -Φλόγα Ρόδιας, Ανδρέας Παναγιωτόπουλος

Γήπ. Σκεπαστού, 3 μ.μ.: Σκεπαστό-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Κώστας Τσιρίνης.