Σας παρουσιάζουμε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των αγώνων του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής περιόδου 15-16, με τη συμμετοχή της Παναχαϊκής και της Αχαϊκής:

1η αγωνιστική – 16η
ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ -ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΑΧΑΪΚΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
Δεν αγωνίζεται: ΘΗΒΑ

2η αγωνιστική – 17η
ΘΗΒΑ-ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ-ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΑΧΑΪΚΗ-ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
Δεν αγωνίζεται: ΦΩΣΤΗΡΑΣ

3η αγωνιστική – 18η
ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ -ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΘΗΒΑ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΑΧΑΪΚΗ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Δεν αγωνίζεται: ΧΑΛΚΙΔΑ

4η αγωνιστική – 19η
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
ΘΗΒΑ-ΧΑΛΚΙΔΑ
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΧΑΪΚΗ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Δεν αγωνίζεται: ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ

5η αγωνιστική – 20η
ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ -ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΘΗΒΑ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΧΑΪΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
Δεν αγωνίζεται: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

6η αγωνιστική – 21η
ΧΑΛΚΙΔΑ-ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΘΗΒΑ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΧΑΪΚΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
Δεν αγωνίζεται: ΑΙΟΛΙΚΟΣ

7η αγωνιστική – 22η
ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ -ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΧΑΛΚΙΔΑ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΘΗΒΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
Δεν αγωνίζεται: ΑΧΑΪΚΗ

8η αγωνιστική – 23η
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΧΑΛΚΙΔΑ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΘΗΒΑ-ΑΧΑΪΚΗ
Δεν αγωνίζεται: ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ

9η αγωνιστική – 24η
ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ -ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
ΑΧΑΪΚΗ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ-ΘΗΒΑ
Δεν αγωνίζεται: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

10η αγωνιστική – 25η
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΧΑΛΚΙΔΑ-ΑΧΑΪΚΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΘΗΒΑ
Δεν αγωνίζεται: ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ

11η αγωνιστική – 26η
ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ -ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΑΧΑΪΚΗ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ-ΧΑΛΚΙΔΑ
ΘΗΒΑ-ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Δεν αγωνίζεται: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

12η αγωνιστική – 27η
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΑΧΑΪΚΗ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΘΗΒΑ
ΧΑΛΚΙΔΑ-ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Δεν αγωνίζεται: ΛΟΥΤΡΑΚΙ

13η αγωνιστική – 28η
ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΧΑΪΚΗ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΘΗΒΑ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΧΑΛΚΙΔΑ
Δεν αγωνίζεται: ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

14η αγωνιστική – 29η
ΑΧΑΪΚΗ-ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΘΗΒΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ-ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΧΑΛΚΙΔΑ
Δεν αγωνίζεται: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

15η αγωνιστική – 30η
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ-ΑΧΑΪΚΗ
ΘΗΒΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ/ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ-ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΑ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
Δεν αγωνίζεται: ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ