Στην αγωνιστική δράση της Γ’ Κατηγορίας σε όλους τους ομίλους είχαμε:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ακάδημος Λαρισσού-Πείρος Ισώματος 1-2
Μετόχι-Άρλα 2-4
Καμίνια-Διαγόρας 2010 1-3
ΑΕ Ροϊτίκων-Πυρσός Πατρών 2-1
Προοδευτική Πατρών-Σταροχώρι 0-2
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Αίας Πατρών-Πάτραι 1-2
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Αχιλλέας Οβρυάς 1-1
Αυτόνομη Π.Ο.-Αργυρά Πατρών 3-1
Ωλενιακός-Α.Π.Ο. Αρόης 3-1
Ρωμανός-Ηρακλής Πατρών 1-0
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Περιβόλα-Καλλιθέα 3-1
Δίας Σαραβαλίου-Ολυμπιακός Πατρών 2-2
ΠΑΟ Κόσμος-Α.Ε. Αρόης 0-4
Άτλας Α.Σ.-Δόξα Πατρών 1-7
Α.Ε.Κ. Πατρών-Ζαβλάνι 1-10
Γαλήνη-Παναχαΐς 3-1
Πετεινοί-Αχαϊκός 0-2
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Εθνικός Αιγίου 1-0
Λύκοι Διακοπτού-Άνω Καστρίτσι 2-2
Κεραυνός 2016-ΑΟ Αβύθου 0-1
Φλόγα Ρόδιας-Άρης Κουνινάς 1-0
Κεραυνός Σελιανιτίκων-Ζήρια-ΤΑΔ’93 0-2
Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Σκεπαστό 1-2

Γ’ Κατηγορία (‘Α Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Πείρος Ισώματος 5 4 1 0 13 3 13
2 Διαγόρας 2010 5 4 0 1 14 5 12
3 Σταροχώρι 5 4 0 1 13 7 12
4 Καμίνια 5 3 1 1 12 7 10
5 Άρλα 5 3 1 1 12 8 10
6 ΑΕ Ροϊτίκων 5 2 1 2 6 6 7
7 Ακάδημος Λαρισσού 5 1 3 1 7 6 6
8 Πυρσός Πατρών 5 2 0 3 9 10 6
9 Πρωτέας 5 2 0 3 6 8 6
10 Μετόχι 5 1 0 4 6 17 3
11 Προοδευτική Πατρών 5 0 1 4 3 9 1
12 Δόξα Πέττα 5 0 0 5 0 15 0

 

Γ’ Κατηγορία (Β’ Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΠΣ Πάτραι 5 5 0 0 18 4 15
2 Ωλενιακός 5 5 0 0 14 6 15
3 Αυτόνομη Π.Ο. 5 4 0 1 15 8 12
4 Πήγασος Πατρών 4 3 0 1 15 3 9
5 Δάφνη Πατρών 4 3 0 1 12 4 9
6 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 5 2 1 2 14 9 7
7 Αργυρά Πατρών 5 2 1 2 6 8 7
8 Ηρακλής Πατρών 5 2 0 3 8 7 6
9 Αχιλλέας Οβρυάς 5 1 2 2 8 10 5
10 Ρωμανός 5 1 1 3 4 9 4
11 ΑΠΟ Αρόης 5 1 1 3 4 13 4
12 Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 4 0 1 3 3 8 1
13 Αίας Πατρών 5 0 1 4 3 10 1
14 Σπάρτακος 4 0 0 4 0 25 0

 

Γ’ Κατηγορία (Γ’ Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Περιβόλα 5 5 0 0 30 2 15
2 Ολυμπιακός Πατρών 5 4 1 0 14 3 13
3 ΑΠΣ Ζαβλάνι 5 3 1 1 23 4 10
4 Αχαϊκός 5 3 0 2 9 6 9
5 Πετεινοί 5 2 2 1 9 5 8
6 Δίας Σαραβαλίου 5 2 2 1 10 7 8
7 Δόξα Πατρών 5 2 1 2 13 8 7
8 Καλλιθέα 5 2 1 2 6 8 7
9 Γαλήνη 5 2 0 3 10 13 6
10 ΑΕ Αρόης 5 2 0 3 8 13 6
11 ΑΕΚ Πατρών 5 2 0 3 8 24 6
12 Παναχαϊς 5 1 0 4 5 14 3
13 ΠΑΟ Κόσμος 5 1 0 4 7 24 3
14 Άτλας 5 0 0 5 7 28 0

 

Γ’ Κατηγορία (Δ’ Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ζήρια/ΤΑΔ 93 5 5 0 0 14 4 15
2 Σκεπαστό 5 4 0 1 12 9 12
3 Φλόγα Ροδιάς 5 4 0 1 10 7 12
4 Φλόγα Κ. Καστριτσίου 5 3 1 1 10 2 10
5 Άρης Κουνινάς 5 3 0 2 14 8 9
6 Άνω Καστρίτσι 5 2 2 1 11 9 8
7 ΑΟ Αβύθου 5 2 1 2 9 7 7
8 Κεραυνός 2016 5 2 1 2 8 8 7
9 Αναγέννηση Αίας 5 2 0 3 19 9 6
10 Θύελλα Αιγείρας 5 1 2 2 8 7 5
11 Λύκοι Διακοπτού 5 1 1 3 9 9 4
12 Εθνικός Αιγίου 5 1 0 4 1 8 3
13 Κεραυνός Σελιανιτίκων 5 0 2 3 2 10 2
14 Δάφνες Αιγιαλείας 5 0 0 5 1 31 0