Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Παίδων:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

H TAYTOTHTA (3η αγωνιστική)

Νίκη Προαστείου/Ακάδημος-Αχαϊκός 1-1

Θύελλα/Ωλενιακός 1-Ικαρος Πετρωτού 5-0

Παναχαΐς-Πάτρα 2005 0-2

Παμπατραϊκός/Πετεινοί-Δαβουρλής K. 92 1-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)

1. Πάτρα 2005 12-1 9

2. Θύελλα/Ωλενιακός 1 10-4 6

3. Δαβουρλής 4-2 4 *

4. ΝίκηΠροαστίου/Ακάδημος 4-5 4 *

5. Παμπατραϊκός 2-1 4 *

6. Αχαϊκός 3-9 1 *

7. Παναχαϊς 1-3 0

8. Ίκαρος Πετρωτού 0-12 0 *

*Ματς λιγότερο

Η ΕΠΟΜΕΝΗ (4η αγωνιστική)

Πάτρα 2005-Δαβουρλής K. 92

Αχαϊκός-Παμπατραϊκός/Πετεινοί

Ικαρος Πετρωτού-Παναχαΐς

Νίκη Προαστείου/Ακάδημος-Θύελλα/Ωλενιακός 1

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

H TAYTOTHTA (3η αγωνιστική)

Αχιλλέας Οβρυάς-Διαγόρας/Διαγόρας 2010 4-1

Πυρσός Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων/Πρωτέας

Πανμοβριακός Ριόλου-Αχαΐκή 5-0

Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ.-Δόξα Χαλανδρίτσας 2-3

Δόξα Παραλίας-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2

Ρεπό: Α.Ε. Αρόης

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)

1. Δόξα Χαλανδρίτσας 8-4 9

2. Δόξα Παραλίας 4-2 6 *

3. Διαγόρας/Διαγόρας 2010 7-4 6

4. Θησέας/Αστ.Μιντ. 8-4 4

5. Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 6-8 3

6. Αχιλλέας Οβρυάς 4-2 3 *

7. Εθνικός Σαγ./Πρωτέας 1-1 1

8. Πανμοβριακός 2-3 0 *

9. Αχαϊκή 1-7 0

10. Α.Ε. Αρόης 0-6 0

11. Πυρσός 0-0 0 *

*Έχουν αγώνα λιγότερο

Η ΕΠΟΜΕΝΗ (4η αγωνιστική)

Διαγόρας/Διαγόρας 2010-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Αχαΐκή-Δόξα Παραλίας

Εθνικός Σαγεΐκων/Πρωτέας-Α.Ε. Αρόης

Δόξα Χαλανδρίτσας-Πανμοβριακός Ριόλου

Πυρσός Πατρών-Θησέας/Αστ. Μιντιλογλ.

Αχιλλέας Οβρυάς- ρεπό

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

H TAYTOTHTA (3η αγωνιστική)

Φλόγα Ρόδιας-Θύελλα Αιγίου/Άρης Κουνινάς 1-3

Δίας Σαραβαλίου-Αετός Ρίου 1-0

Πανιώνιος/Αχιλλέας-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 6-0

Θύελλα/Ωλενιακός 2-Παναιγιάλειος/ΕθνικόςΑιγίου 0-1

Άτλας/Πάτρα 2005-Ακράτα

Κερ Αγ Βασιλείου/ Κεραυνός 2016- ρεπό

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 3 αγώνες)

1. Θύελλα Αιγίου/Άρης Κουνινάς 7-1 6

2. Δίας Σαραβαλίου 5-4 4

3. Κερ. Αγ. Βασιλείου/Κεραυνός 2016 5-3 4

4. Παναιγιάλειος/ΕθνικόςΑιγίου 1-2 3 *

5. Πανιώνιος/Αχιλλέας 6-0 3 *

6. Φλόγα Ρόδιας 2-3 3 *

7. Θύελλα/Ωλενιακός 2 1-3 0 *

8. Άτλας/Πάτρα 2005 0-0 0 *

9. Ακράτα 0-4 0

10. Αετός Ρίου 0-1 0

11. Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-6 0

*Ματς λιγότερο

Η ΕΠΟΜΕΝΗ (4η αγωνιστική)

Παναιγιάλειος/ΕθνικόςΑιγίου-Αετός Ρίου

Θύελλα Αιγίου/ Άρης Κουνινάς-Δίας Σαραβαλίου

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου- Κερ. Αγ. Βασιλείου /Κεραυνός 2016

Ακράτα-Φλόγα Ρόδιας

Πανιώνιος/Αχιλλέας-Άτλας /Πάτρα 2005

Θύελλα/Ωλενιακός 2- ρεπό