Ολοκληρώθηκε η κλήρωση του Πρωταθλήματος μπάσκετ της Γ΄ Εθνικής. Στην κληρωτίδα από πλευράς Αχαΐας μπήκαν οι: Γλαύκος, Ακράτα, Κεραυνός Αιγίου και Αχαγιά ΄82. Μάλιστα την πρώτη αγωνιστική (09/10/16) ο ΑΟ Ακράτας θα αντιμετωπίσει σε εντός έδρας αγώνα τον ΑΟ Αχαγιά 82.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική – 09/10/16
Ρεπό: ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

2η Αγωνιστική – 16/10/16
Ρεπό: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

3η Αγωνιστική – 23/10/16
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 30/10/16
Ρεπώ: ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΠ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική – 06/11/16
Ρεπό: ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΚΑΠ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

6η Αγωνιστική – 13/11/16
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΑΠ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

7η Αγωνιστική – 20/11/16
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΠ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

8η Αγωνιστική – 27/11/16
Ρεπό: ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΠ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

9η Αγωνιστική – 04/12/16
Ρεπό: ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΚΑΠ

10η Αγωνιστική – 11/12/16
Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

11η Αγωνιστική – 18/12/16
Ρεπό: ΚΑΠ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

12η Αγωνιστική – 08/01/17
Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΠ

13η Αγωνιστική – 15/01/17
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

14η Αγωνιστική – 22/01/17
Ρεπό: ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

15η Αγωνιστική – 29/01/17
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

16η Αγωνιστική – 05/02/17
Ρεπό: ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

17η Αγωνιστική – 12/02/17
Ρεπό: ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

18η Αγωνιστική – 19/02/17
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΑΠ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

19η Αγωνιστική – 25/02/17
Ρεπό: ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΚΑΠ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 05/03/17
Ρεπό: ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΑΠ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

21η Αγωνιστική – 12/03/17
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΚΑΠ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

22η Αγωνιστική – 19/03/17
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

23η Αγωνιστική – 26/03/17
Ρεπό: ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

24η Αγωνιστική – 02/04/17
Ρεπό: ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

25η Αγωνιστική – 09/04/17
Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΠ

26η Αγωνιστική – 23/04/17
Ρεπό: ΚΑΠ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

27η Αγωνιστική – 30/04/17
Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΚΑΠ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

28η Αγωνιστική – 07/05/17
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΚΑΠ

29η Αγωνιστική – 14/05/17
Ρεπό: ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

30η Αγωνιστική – 21/05/17
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ – ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ