Κανονικά θα έχουμε αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο στις κατηγορίες του Ερασιτεχνικού πρωταθλήματος και όπως ανακοίνωσε η ΕΠΣΑ, το πρόγραμμα με τους εκάστοτε διαιτητές είναι:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου-Άρης Πατρών, Γιάννης Ρηγόπουλος

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Απόλλων Εγλυκάδος, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Λέων Αλισσού, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Πήγασος Μπεγουλακίου-Εθνικός Σαγεΐκων, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Ατρόμητος Πατρών, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού -Πανιώνιος /Αχιλλέας, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Γιώργος Παπαδόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης-Θύελλα Πατρών, Παναγιώτης Τιμολέων

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Αστέρας Τέμενης, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γήπ. Καμαρών: Φοίνικας Σαλμενίκου-Δαβουρλής K. 92, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος»: Ποσειδώνας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Γεωργία Ντάβλα

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Α. Κάνιστρας»: Πυρσός Πατρών-Καμίνια, Σπύρος Παλαιολόγος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Ντα Λουζ»: Πάτραι Α.Π.Σ.-Ωλενιακός, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων: Δόξα Πατρών-Παναχαΐς, Γιάννης Χαμουζάς

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αιγείρας: Θύελλα Αιγείρας-Φλόγα Ρόδιας, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Ρίου: Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Λευτέρης Παπαδής

Γήπ. «Δημητρόπουλου»: Εθνικός Αιγίου-Αναγέννηση/Αίας, Παναγιώτης Σακελλαρίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.: Πολύτεκνος-Αστέρας Μιντιλογλίου, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Κρίνου, 3μ.μ.: Κρίνος-Φωστήρας Οβρυάς, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ατρόμητος Λάππα 2015, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Λακκόπετρας, 3μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας-Τριταιϊκός, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Σουλίου, 3μ.μ.: Παναχαϊκός-Αχαιός Σαραβαλίου, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. «Ντα Λουζ», 3μ.μ.: Φαραϊκός-Δόξα Χαλανδρίτσας, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αετός Ρίου-Μέγας Δικέφαλος, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δόξα Ελαιώνα-Ακράτα, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ψηλαλώνια-Πάτρα 2005 A.E., Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος», 3μ.μ.: Δρέπανο-Δήμος Διακοπτού Α.Ο., Δημήτρης Πολυγένης

Γήπ. Προαστίου, 5:30μ.μ.: Αετός Πατρών-Αχιλλέας Καμαρών, Διονύσης Βαβίλης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Πρωτέας-Ακάδημος Λαρισσού, Χρήστος Αναγνωστόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.: Διαγόρας 2010-Προοδευτική Πατρών, Λεωνίδας Τσούτσης

Γήπ. Ισώματος, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Μετόχι, Ανδρέας Παναγιωτόπουλος

Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Σταροχώρι, Γιάννης Ρηγόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 10π.μ.: Ηρακλής Πατρών-Πήγασος Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 10π.μ.: Αχιλλέας Οβρυάς-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Θεόφιλος Τραγουλιάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Δάφνη Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. «Ντα Λουζ», 12:30μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Σπάρτακος, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Κάτω Καστριτσίου, 3μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Ρωμανός, Κώστας Τσιρίνης

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Αίας Πατρών, Κώστας Σαμαρτζής

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ «Α. Κάνιστρας», 12:30μ.: Α.Ε. Αρόης-Γαλήνη, Σπύρος Κουρτέσης

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 12:30μ.: Καλλιθέα-Άτλας Α.Σ., Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.: Ζαβλάνι ΑΠΣ-ΠΑΟ Κόσμος, Νίκος Πίστας

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 3μ.μ.: Αχαϊκός-Περιβόλα, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 3μ.μ.: Πετεινοί-Δίας Σαραβαλίου, Χρήστος Αναγνωστόπουλος

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Δημητρόπουλου», 12:30μ.: Άρης Κουνινάς-Σκεπαστό, Λευτέρης Παπαδής

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Αβύθου Α.Ο.- Λύκοι Διακοπτού, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γήπ. «Δημητρόπουλου», 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Κεραυνός 2016, Σπύρος Παλαιολόγος.