Οι διαιτητές των αγώνων του Ερασιτεχνικού σε όλες τις κατηγορίες και ομίλους είναι οι παρακάτω:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 19/11

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Πατρών-Λιμνοχώρι (Χρονάς)

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Διαγόρας-Πήγασος (Ανδριανός)

Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Απόλλων Συνοικισμού (Τσιρογιάννης)

Γήπεδο Σαγεϊκων, Ώρα 15.00, Εθνικός Σαγεϊκων-Πανμοβριακός (Παπαδόπουλος)

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Νίκη Προαστείου (Τζαγκαράκης)

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Δόξα Παραλίας (Ρηγόπουλος)

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 15.00, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Θύελλα Αιγίου (Τιμολέων)

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Ώρα 15.00, Άρης Πατρών-Ατρόμητος (Καλύβας)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11

Γήπεδο Σταυροδρομίου, Ώρα 15.00, Τριταιϊκός-Κρίνος (Πολυγένης)

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Δόξα Χαλανδρίτσας-Αστέρας Τσουκαλεϊκων (Παπαδής)

Γήπεδο Οβρυάς, Ώρα 15.00, Φωστήρας-Κεραυνός Μιτόπολης (Πετρόπουλος)

Γήπεδο Θύελλας, Ώρα 15.00, Θύελλα Πατρών-Πολύτεκνος (Ντάβλα)

Κυριακή 20/11

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.30, Ίκαρος Πετρωτού-Απόλλων Βίδοβας (Σακελλαρίου)

Γήπεδο Βουπρασίου, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Παναχαϊκός (Πετρόπουλος)

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Αχαϊός Σαραβαλίου (Καλύβας)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11

Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-Αχιλλέας Καμαρών (Αναγνωστόπουλος)

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Φοίνικας Σαλμενίκου-Δρέπανο (Αθανασόπουλος)

Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 15.00, Δαβουρλής-Αετός Ρίου (Μέρμηγκας)

Κυριακή 20/11

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 12.00, Δήμος Διακοπτού-Δόξα Ελαιώνα (Τζαγκαράκης)

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.30, Μέγας Δικέφαλος-Ποσειδώνας (Αναγνωστόπουλος)

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Αετός Πατρών (Παπαδόπουλος)

Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 15.00, Ακράτα-Ψηλαλώνια (Ρηγόπουλος)

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, ΑΕ Πάτρα-Καλάβρυτα (Ανδριανός)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 20/11

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Ροϊτικα (Πολυγένης)

Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Πρωτέας (Σαμαρτζής)

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Ώρα 15.00, Προοδευτική-Πυρσός (Χαμουζάς)

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Πείρος Ισώματος (Τιμολέων)

Γήπεδο Άρλας, Ώρα 15.00, Άρλα-Διαγόρας 2010 (Διονυσόπουλος)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 20/11

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Ώρα 12.30, ΑΠΟ Αρόης-Αχιλλέας Οβρυάς (Βαβίλλης)

Γήπεδο Καστριτσίου, Ώρα 12.30, Σπάρτακος-ΑΠΣ Πάτραι (Τραγουλιάς)

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.0, Ολυμπιακός Ζαρ.-Δάφνη Πατρών (Ασπρουλόπουλος)

Γήπεδο Θύελλας, Ώρα 15.00, Ωλενιακός-Αργυρά (Παλαιολόγος)

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Ζαρ.-Ηρακλής Πατρών (Παναγιωτόπουλος)

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Ρωμανός-Πήγασος Πατρών (Αθανασόπουλος)

Τετάρτη 30/11

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αίας Πατρών-Αυτόνομη

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 16.00, Περιβόλα-Πετεινοί (Σπηλιωτόπουλος)

Κυριακή 20/11

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Δίας Σαραβαλίου-ΑΕΚ Πατρών (Ντάβλα)

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 10.00, ΠΑΟ Κόσμος-Ολυμπιακός Πατρών (Ιωαννίδης)

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Άτλας-Αχαϊκός (Μιχαλόπουλος)

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.30, Δόξα Πατρών-ΑΕ Αρόης (Ανδρεόπουλος)

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 12.30, Παναχαϊς-Καλλιθέα (Χάιδος)

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.30, Γαλήνη-Ζαβλάνι (Χρονάς)

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19/11

Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση/Αίας-Άνω Καστρίτσι (Βαβίλλης)

Κυριακή 20/11

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 15.00, Άρης Κουνινάς-Εθνικός Αιγίου (Τσιρίνης)

Γήπεδο Σκεπαστού, Ώρα 15.00, Σκεπαστό-Θύελλα Αιγείρας (Παπαχρήστος)

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Ζήρια/ΤΑΔ 93 (Παπαδής)

Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 15.00, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-ΑΟ Αβύθου (Μέρμηγκας)

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 15.00, Κεραυνός 2016-Λύκοι Διακοπτού (Παππάς)