Εντυπωσίασαν με τις εμφανίσεις τους οι εκπρόσωποι της Ναυθλητικής Ένωσης Πατρών στην Ημερίδα Ορίων Αγωνιστικών Κατηγοριών και της Ημερίδας για ηλικίες 9-10-11-12 ετών, που πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο στο κολυμβητήριο «Αντώνης Πεπανός», αποδεικνύοντας περίτρανα ότι τα τελευταία χρόνια γίνεται εξαιρετική δουλειά στην Αγωνιστική και στην Προαγωνιστική ομάδα κολύμβησης του συλλόγου.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. 1ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 4ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 Προκοπίου Αδαμαντία 1995 50 Πρόσθ. 33.99 1η
2 Μάργαρη Ουρανία 1998 50 Ελεύθ. 29.96 7η 50 Πεταλ. 31.89 4η
3 Κυριαζής Κωνσταντίνος 2000 50 Ελεύθ. 24.61 1ος 50 Ύπτιο 28.92 1ος 100 Ύπτιο 1.01.56 1ος
4 Βαρβασαινίτης Ιωάννης 2001 800 Ελεύθ. 9.16.66 1ος 50 Πεταλ. 28.37 2ος 100 Πεταλ. 1.02.15 1ος 200 Πεταλ. 2.19.30 1ος
5 Κωσταντόπουλος Βάσσος 2001 50 Πρόσθ. 32.90 1ος 100 Πρόσθ. 1.13.62 1ος 200 Πρόσθ. 2.40.50 1ος
6 Γιαννακόπουλος Κω/νος 2002 50 Ελεύθ. 30.07 100 Ελεύθ. 1.07.80 50 Πεταλ. 33.19
7 Νικολός Παντελεήμων 2002 50 Ελεύθ. 26.84 6ος 200 Ελεύθ. 2.16.40 6ος 200 Μ.Α. 2.32.45 4ος
8 Χρηστοπούλου Ελλάς 2002 50 Ελεύθ. 32.29 50 Πρόσθ. 44.05
9 Διαμαντή Αθανασία 2003 50 Ελεύθ. 27.99 2η 100 Ελεύθ. 1.02.11 1η 400 Ελεύθ. 4.53.94 1η 50 Πεταλ. 30.51 2η
10 Ζαμπλάρας Κωνσταντίνος 2003 50 Ελεύθ. 27.42 100 Ελεύθ. 1.01.00 8ος 50 Πεταλ. 32.32
11 Κωσταντόπουλος Αιμίλιος 2003 50 Πρόσθ. 39.64 100 Πρόσθ. 1.26.96 200 Πρόσθ. 3.00.73 8ος
12 Μαρίνης Δημήτρης 2003 50 Ελεύθ. 29.23 50 Ύπτιο 33.15 3ος 100 Ύπτιο 1.13.90 3ος 50 Πεταλ. 32.09
13 Σκούτας Κωνσταντίνος 2003 50 Ελεύθ. 29.30 50 Πεταλ. 30.43 7ος 100 Πεταλ. 1.09.26 4ος
14 Σταθόπουλος Αλέξανδρος 2003 50 Πρόσθ. 34.17 3ος 100 Πρόσθ. 1.17.49 4ος 200 Πρόσθ. 2.47.87 2ος
15 Βαρβασαινίτης Αγγελός 2004 200 Ελεύθ. 2.34.85 400 Ελεύθ. 5.22.06 7ος 1500 Ελεύθ. 21.06.37 1ος
16 Βαρβατσούλης Γεράσιμος 2004 50 Ελεύθ. 29.35 100 Ελεύθ. 1.06.33 50 Πεταλ. 32.53 100 Πεταλ. 1.15.25 7ος
17 Γιαννακοπούλου Έλενα 2004 50 Ελεύθ. 34.00 50 Ύπτιο 36.50 6η 100 Ύπτιο 1.22.72 5η 200 Ύπτιο 2.56.14 4η
18 Διαμαντόπουλος Σταύρος 2004 50 Πρόσθ. 41.98 100 Πρόσθ. 1.29.06 200 Πρόσθ. 3.13.50
19 Καναβού Σοφία 2004 50 Ελεύθ. 30.41 100 Ελεύθ. 1.09.98 5η 50 Πεταλ. 32.33 5η 100 Πεταλ. 1.16.42 1η
20 Μαρίνη Χρυσάνθη 2004 50 Ελεύθ. 33.85 200 Ελεύθ. 2.43.28 5η 50 Ύπτιο 37.76 100 Ύπτιο 1.23.09 6η
21 Μπίτση Ραφαέλλα 2004 50 Ελεύθ. 33.16 50 Πρόσθ. 43.34 100 Πρόσθ. 1.35.69
22 Τασιούλα Μαρία 2004 50 Ύπτιο 44.25 50 Πρόσθ. 49.24

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. 1ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3ο ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 Γεωργακάκης Κωνσταντίνος 2005 50 Ελεύθ. 31.69 3ος 100 Ελεύθ. 1.11.13 2ος 200 Ελεύθ. 2.33.73 2ος
2 Δημοπούλου Βασιλική 2005 50 Πεταλ. 37.99 3η 100 Πεταλ. 1.26.99 1η 400 Μ.Α. 6.41.32 1η
3 Δημορρηγόπουλος Βασίλης 2005 100 Ελεύθ. 1.18.73 4ος 200 Ελεύθ. 2.43.52 4ος 400 Ελεύθ. 5.43.97 3ος
4 Κωσταντόπουλος Ανδρόνικος 2005 200 Ελεύθ. 2.33.64 1ος 800 Ελεύθ. 10.53.48 1ος 200 Μ.Α. 2.56.34 2ος
5 Πασσάς Διονύσης 2005 100 Ελεύθ. 1.22.04 6ος 100 Ύπτιο 1.35.59 3ος 50 Πρόσθ. 51.82 5ος
6 Μπάζιος Νίκος 2005 50 Ελεύθ. 34.92 5ος 400 Ελεύθ. 5.27.38 2ος 800 Ελεύθ. 11.28.97 3ος
7 Μπίτση Βικτώρια 2005 50 Ύπτιο 35.86 1η 100 Ύπτιο 1.20.22 1η 200 Ύπτιο 2.54.57 2η
8 Μπουσίου Νίκη 2005 100 Ελεύθ. 1.30.78 9η 50 Πρόσθ. 50.95 7η 100 Πρόσθ. 1.52.53 7η
9 Πλέσσας Ανδρέα 2005 50 Πεταλ. 35.44 1ος 100 Πεταλ. 1.20.90 1ος 800 Ελεύθ. 11.28.98 4ος
10 Ρουμελιώτης Παναγιώτης 2005 50 Πρόσθ. 40.87 1ος 100 Πρόσθ. 1.30.05 1ος 200 Μ.Α. 2.56.06 1ος
11 Σολδάτου Παναγιώτα 2005 50 Ύπτιο 44.86 8η 200 Ύπτιο 3.21.99 6η 200 Μ.Α. 3.16.61 4η
12 Φλουσκούνη Χριστλινα 2005 50 Πρόσθ. 46.34 3η 100 Πρόσθ. 1.43.52 4η 200 Πρόσθ. 3.40.98 4η
13 Αγγελόπουλος Γρηγόρης 2006 50 Ελεύθ. 48.27 100 Πρόσθ. 2.07.80 6ος
14 Αναστασοπούλου Ευαγγελία 2006 50 Ελεύθ. 39.84 50 Ύπτιο 43.16 4η 100 Ύπτιο 1.38.47 3η
15 Αποστολοπούλου Θεοδώρα 2006 50 Ελεύθ. 36.18 4η 200 Ελεύθ. 3.01.48 2η 50 Πεταλ. 44.46 2η
16 Βαλλιανάτος Γεράσιμος 2006 100 Ελεύθ. 1.21.81 1ος 200 Ελεύθ. 2.51.58 2ος 50 Ύπτιο 48.22 6ος
17 Βαρβατσούλης Νίκος 2006 50 Ελεύθ. 35.40 2ος 100 Ύπτιο 1.27.58 1ος 200 Ύπτιο 3.06.87 2ος
18 Γιαννακοπούλου Παναγιώτα 2006 50 Ελεύθ. 35.24 1η 50 Πεταλ. 36.75 1η 200 Μ.Α. 3.16.17 2η
19 Ζαχαροπούλου Χάρις 2006 50 Ελεύθ. 36.60 6η 50 Πρόσθ. 49.81 6η 100 Πρόσθ. 1.53.97
20 Κόμες Εμμανουέλε 2006 50 Ελεύθ. 41.75 100 Ελεύθ. 11.40.64 8ος
21 Κοτζάμπασης Παντελής 2006 100 Ελεύθ. 1.23.02 2ος 200 Ελεύθ. 2.58.08 3ος 50 Πρόσθ. 50.76 4ος
22 Μαργρίτης Άγγελος 2006 50 Ύπτιο 52.09 8ος 50 Πρόσθ. 1.01.45
23 Μαρίνη Κατερίνα 2006 50 Ύπτιο 41.08 1η 200 Ύπτιο 3.10.26 1η 200 Μ.Α. 3.20.12 3η
24 Μιχαλάτου Νικολίνα 2006 50 Ελεύθ. 46.84 50 Ύπτιο 53.52 50 Πρόσθ. 58.16
25 Μπίτση Κοραλία 2006 100 Ελεύθ. 1.25.51 4η 200 Ελεύθ. 3.06.85 5η 50 Πρόσθ. 52.47
26 Μπουρόπουλος Αθανάσιος 2006 50 Πεταλ. 35.86 1ος 50 Πρόσθ. 40.27 1ος 200 Μ.Α. 2.54.37 1ος
27 Τσαγρής Νίκος 2006 50 Ελεύθ. 32.03 1ος 50 Ύπτιο 37.51 1ος 200 Ύπτιο 2.56.25 1ος
28 Χρηστοπούλου Δήμητρα 2006 50 Ύπτιο 41.22 2η 200 Ύπτιο 3.24.82 4η 200 Μ.Α. 3.25.11 4η
29 Γεωργακάκης Ευστάθιος 2007 200 Ελεύθ. 2.59.28 1ος 100 Ύπτιο 1.32.35 1ος
30 Δημόπουλος Σπύρος 2007 200 Ελεύθ. 3.12.42 4ος 200 Μ.Α. 3.47.77 2ος
31 Διαμαντόπουλος Αλέξανδρος 2007 50 Πρόσθ. 49.22 2ος 100 Πρόσθ. 1.48.72 2ος
32 Θανοπούλου Δήμητρα 2007 50 Ελεύθ. 36.68 1η 100 Πρόσθ. 1.42.12 1η
33 Λιβαθηνού Αργυρώ 2007 50 Ύπτιο 45.35 2η 100 Ύπτιο 1.37.67 2η
34 Μπατιστάτου Νίκη 2007 100 πρόσθ. 1.50.55 2η 200 Μ.Α. 3.40.48 2η
35 Μπούσιος Ηλίας 2007 50 Ύπτιο 47.57 4ος 200 Μ.Α. 3.55.48 3ος
36 Σκούτα Αποστολία 2007 200 Ελεύθ. 2.44.95 1η 50 Ύπτιο 39.45 1η
37 Σταθόπουλος Αριστείδης 2007 100 πρόσθ. 1.39.48 1ος 200 Μ.Α. 3.11.24 1ος
38 Τζίνης Θεόδωρος 2007 50 Πρόσθ. 49.41 3ος 100 Πρόσθ. 1.49.90 3ος
39 Τσίντηλας Παναγώτης 2007 50 Πρόσθ. 59.16 6ος 100 Πρόσθ. 2.10.41 4ος
40 Τσίπης Ανδρέας 2007 200 Ελεύθ. 3.10.89 3ος 100 Ύπτιο 1.36.88 2ος
41 Αθανασόπουλος Ν. 2008 50 Ελεύθ. 57.92 50 Ύπτιο 1.02.49
42 Αναστασίου Αναστασία 2008 50 Πρόσθ. 1.02.19 6η 50 Ύπτιο 53.67
43 Βαλλιανάτος Κων/νος 2008 50 Ύπτιο 46.28 2ος 50 Πρόσθ. 1.00.69 5ος
44 Βαρβατσούλη Βασιλική 2008 50 Ελεύθ. 49.14 50 Ύπτιο 51.20 5η
45 Ζήκου Νάντια 2008 50 Ελεύθ. 38.73 1η 50 Ύπτιο 47.25 2η
46 Μιχαλάτου Μαρία 2008 50 Ύπτιο 1.03.96 50 Πρόσθ. 1.09.05
47 Μιχαλοπούλου Μαριλία 2008 50 Ύπτιο 1.01.32 50 Πρόσθ. 1.02.47 7η
48 Μουμούρης Φαίδων 2008 100 Ελεύθ. 1.35.26 2ος 50 Πρόσθ. 46.58 1ος
49 Μπουροπούλου Βασ. 2008 100 Ελεύθ. 1.32.21 1η 50 Πρόσθ.50.72 1η
50 Πάντου Λυδία 2008 50 Ελεύθ. 58.89 50 Ύπτιο 1.06.99
51 Πεφάνη Βερόνικα 2008 50 Ελεύθ. 45.71 6η 50 Ύπτιο 48.26 3η
52 Πλούμη Ανδριάννα 2008 50 Ύπτιο 51.90 7η 50 Πρόσθ. 57.25 3η
53 Σίλλα Κων/νος 2008 50 Ύπτιο 45.48 1ος 50 Πρόσθ. 48.88 2ος
54 Τρίγγος Άγγελος 2008 50 Ελεύθ. 52.54
55 Τσιόκανου Χρ. 2008 50 Ελεύθ. 49.09 8η 50 Ύπτιο 57.79