21 C
ΠΑΤΡΑ, ΕΛΛΑΔΑ
Τρίτη, Απρίλιος 25, 2017

Τα σκορ στη Γ’ Κατηγορία

Ά Όμιλος Προοδευτική Πατρών-Ροίτικα 2-2 Μετόχι-Ακάδημος 2-1 Σταροχώρι-Πρωτέας 7-1 Άρλα-Πυρσός Πατρών 7-0 Διαγόρας 2010-Πείρος Ισώματος 0-3 Β Όμιλος Πήγασος-Ρωμανός 2-1 Αχιλλέας Οβρυάς-ΑΠΟ Αρόης 0-3 Αργυρά-Ωλενιακός 1-1 Δάφνη-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 8-1 Πάτραι-Σπάρτακος 6-0 Ηρακλής Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 1-4 Αυτόνομη-Αίας Πατρών...

Πρόγραμμα και διαιτητές στο Ερασιτεχνικό

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Σάββατο 1/4 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 17.30, Διαγόρας-Αναγέννηση Πατρών (Τζαγκαράκης) Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 17.30, Λέων Αλισσού-Λιμνοχώρι (Καλύβας) Γήπεδο Σαγεϊκων, Ώρα 17.30, Εθνικός Σαγεϊκων-Πήγασος Μπεγουλακίου (Καδδάς) Γήπεδο Ρίου, Ώρα...

Πρόγραμμα και διαιτητές στα αυριανά ματς του Ερασιτεχνικού

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 17.00, Δόξα Παραλίας-Άρης Πατρών (Ρηγόπουλος) Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 17.00, Απόλλων Συνοικισμού-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου (Τσιρογιάννης) Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 17.00, Αναγέννηση Πατρών-Εθνικός Σαγεϊκων (Μέρμηγκας) Γήπεδο...

Τα αποτελέσματα της Γ’ ΕΠΣΑ

Β Όμιλος Πήγασος Πατρών-Ηρακλής Πατρών 2-0 Σπάρτακος-ΑΠΟ Αρόης 2-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Δάφνη Πατρών 2-4 Ολυμπιακός Ζαρουχλείκων-Αχιλλέας Οβρυάς 2-0 Αίας Πατρών-Αργυρά 0-4 Ωλενιακός-ΑΠΣ Πάτραι 2-3 Ρωμανός-Αυτόνομη 5-0 Γ’ Όμιλος Παναχαϊς-Δόξα Πατρών (αναβλήθηκε) Γαλήνη-ΑΕ Αρόης 4-1 Περιβόλα-Αχαϊκός 1-0 Δίας-Πετεινοί...

Οι διαιτητές των αγώνων του Ερασιτεχνικού

Οι διαιτητές των αγώνων Β' - Γ' Κατηγορίας που θα διεξαχθούν την Κυριακή έχουν ως εξής: Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3 (5 μ.μ.) Α' ΟΜΙΛΟΣ Γηπ. Σουλίου: Παναχαϊκός -...

Τα αποτελέσματα στη Γ’ ΕΠΣΑ

Σάββατο 18/3 Β Όμιλος Αργυρά Πατρών-Αυτόνομη Π.Ο. 3-2 Δ' Όμιλος Αβύθου Α.Ο.-Κεραυνός 2016 0-2 Κυριακή 19/3 Α Όμιλος Πυρσός Πατρών-Προοδευτική Πατρών 4-1 Διαγόρας 2010-Άρλα 1-1 Πρωτέας-Μετόχι 1-1 ΑΕ Ροϊτίκων-Καμίνια 1-1 Πείρος Ισώματος-Σταροχώρι 2-0 Β Όμιλος Δάφνη...

Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών που θα σφυρίξουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στις τρεις κατηγορίες του Ερασιτεχνικού. Δείτε το πρόγραμμα. Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Σάββατο 18/3 Γήπεδο "Ντα Λουζ",...

Γ’ ΕΠΣΑ: Όλα τα αποτελέσματα

Α Όμιλος Κυριακή 12/3 Καμίνια-Πυρσός 1-0 Προοδευτική-Διαγόρας 2010 0-3 Σταροχώρι-Άρλα 0-0 Μετόχι-Πείρος Ισώματος 0-2 Ακάδημος-Πρωτέας Β Όμιλος Κυριακή 12/3 Αίας Πατρών-ΑΠΟ Αρόης 3-3 Πήγασος Πατρών-Αχιλλέας Οβρυάς 2-2 Ηρακλής-Δάφνη 0-6 Ατρόμητος Ζαρ.-Σπάρτακος 3-1 Αυτόνομη-ΑΠΣ Πάτραι 2-1 Ρωμανός-Αργυρά 3-3 Ωλενιακός-Ολυμπιακός Ζαρ....

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ