Αγωνιστική δράση είχαμε και στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Κατηγορίας και σας παρουσιάζουμε τι έγινε το Σαββατοκύριακο:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σταροχώρι-Καμίνια 2-3

Διαγόρας 2010-ΑΕ Ροϊτίκων 2-0

Πείρος Ισώματος-Πρωτέας 4-0

Μετόχι-Προοδευτική Πατρών 2-1

Άρλα-Ακάδημος Λαρισσού 2-2

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Πάτραι Α.Π.Σ.-Αυτόνομη 6-1

Α.Π.Ο. Αρόη-Αίας Πατρών 1-0

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ωλενιακός 1-4

Σπάρτακος-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-8

Αχιλλέας Οβρυάς-Πήγασος Πατρών 1-4

Δάφνη Πατρών-Ηρακλής Πατρών 1-2

Αργυρά-Ρωμανός 1-0

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Αχαϊκός-Δίας Σαραβαλίου 2-3

Δόξα Πατρών-Περιβόλα 1-3

Α.Ε. Αρόης-Α.Ε.Κ. Πατρών 3-1

Ζαβλάνι ΑΠΣ-Ολυμπιακός Πατρών 0-1

Καλλιθέα-Πετεινοί 1-1

Παναχαΐς-ΠΑΟ Κόσμος 1-0

Γαλήνη-Άτλας 5-1

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Κουνινάς-Δάφνες Αιγιαλείας 9-1

Εθνικός Αιγίου-Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού  1-0

Άνω Καστρίτσι-Αβύθου Α.Ο. 2-2

Θύελλα Αιγείρας-Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-1

Ζήρια-ΤΑΔ ’93-Κεραυνός 2016 4-1

Αναγέννηση/Αίας -Φλόγα Ρόδιας 3-5

Σκεπαστό-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-1

Γ’ Κατηγορία (‘Α Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Πείρος Ισώματος 4 3 1 0 11 2 10
2 Καμίνια 4 3 1 0 11 4 10
3 Διαγόρας 2010 4 3 0 1 11 4 9
4 Σταροχώρι 4 3 0 1 11 7 9
5 Άρλα 4 2 1 1 8 6 7
6 Ακάδημος Λαρισσού 4 1 3 0 6 4 6
7 Πυρσός Πατρών 4 2 0 2 8 8 6
8 ΑΕ Ροϊτίκων 4 1 1 2 4 5 4
9 Πρωτέας 4 1 0 3 3 8 3
10 Μετόχι 4 1 0 3 4 13 3
11 Προοδευτική Πατρών 4 0 1 3 3 7 1
12 Δόξα Πέττα 4 0 0 4 0 12 0

 

Γ’ Κατηγορία (Β’ Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΠΣ Πάτραι 4 4 0 0 16 3 12
2 Ωλενιακός 4 4 0 0 11 5 12
3 Πήγασος Πατρών 4 3 0 1 15 3 9
4 Δάφνη Πατρών 4 3 0 1 12 4 9
5 Αυτόνομη Π.Ο. 4 3 0 1 12 7 9
6 Αργυρά Πατρών 4 2 1 1 5 5 7
7 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 4 2 0 2 13 8 6
8 Ηρακλής Πατρών 4 2 0 2 8 6 6
9 Αχιλλέας Οβρυάς 4 1 1 2 7 9 4
10 ΑΠΟ Αρόης 4 1 1 2 3 10 4
11 Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 4 0 1 3 3 8 1
12 Ρωμανός 4 0 1 3 3 9 1
13 Αίας Πατρών 4 0 1 3 2 8 1
14 Σπάρτακος 4 0 0 4 0 25 0

 

Γ’ Κατηγορία (Γ’ Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Περιβόλα 4 4 0 0 27 1 12
2 Ολυμπιακός Πατρών 4 4 0 0 12 1 12
3 Πετεινοί 4 2 2 0 9 3 8
4 ΑΠΣ Ζαβλάνι 4 2 1 1 13 3 7
5 Δίας Σαραβαλίου 4 2 1 1 8 5 7
6 Καλλιθέα 4 2 1 1 5 5 7
7 Αχαϊκός 4 2 0 2 7 6 6
8 ΑΕΚ Πατρών 4 2 0 2 7 14 6
9 Δόξα Πατρών 4 1 1 2 6 7 4
10 Γαλήνη 4 1 0 3 7 12 3
11 Παναχαϊς 4 1 0 3 4 11 3
12 ΑΕ Αρόης 4 1 0 3 4 13 3
13 ΠΑΟ Κόσμος 4 1 0 3 7 20 3
14 Άτλας 4 0 0 4 6 21 0