Το πρόγραμμα της Α1 ΕΣΚΑ-Η μετά τη κλήρωση χθες Τετάρτη είναι:

1η αγωνιστική
Ε.Α. Πατρών – ΕΑ Παραλίας
Προμηθέας 2014 – ΑΕ Αγυιάς
Ήφαιστος/Αχιλλέας – Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ
Απολλωνιάδα – Αίολος Αγυιάς
ΣΦΗΚΑ – Ολυμπιάδα
Αραχωβίτικα/Ακταίο – Παναχαϊκή Γ.Ε.
Ολυμπιονίκης – Κεφαλλονιά

2η αγωνιστική
Κεφαλλονιά – Αραχωβίτικα/Ακταίο
Παναχαϊκή Γ.Ε. – ΣΦΗΚΑ
Ολυμπιάδα – Απολλωνιάδα
Αίολος Αγυιάς – Ήφαιστος/Αχιλλέας
Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ – Προμηθέας 2014
ΑΕ Αγυιάς – Ε.Α. Πατρών
ΕΑ Παραλίας – Ολυμπιονίκης

3η αγωνιστική
Ε.Α. Πατρών – Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ
Προμηθέας 2014 – Αίολος Αγυιάς
Ήφαιστος/Αχιλλέας – Ολυμπιάδα
Απολλωνιάδα – Παναχαϊκή Γ.Ε.
ΣΦΗΚΑ – Κεφαλλονιά
Αραχωβίτικα/Ακταίο – Ολυμπιονίκης
ΕΑ Παραλίας – ΑΕ Αγυιάς

4η αγωνιστική
Αραχωβίτικα/Ακταίο – ΕΑ Παραλίας
Ολυμπιονίκης – ΣΦΗΚΑ
Κεφαλλονιά – Απολλωνιάδα
Παναχαϊκή Γ.Ε. – Ήφαιστος/Αχιλλέας
Ολυμπιάδα – Προμηθέας 2014
Αίολος Αγυιάς – Ε.Α. Πατρών
Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ – ΑΕ Αγυιάς

5η αγωνιστική
Ε.Α. Πατρών – Ολυμπιάδα
Προμηθέας 2014 – Παναχαϊκή Γ.Ε.
Ήφαιστος/Αχιλλέας – Κεφαλλονιά
Απολλωνιάδα – Ολυμπιονίκης
ΣΦΗΚΑ – Αραχωβίτικα/Ακταίο
ΑΕ Αγυιάς – Αίολος Αγυιάς
ΕΑ Παραλίας – Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ

6η αγωνιστική
ΣΦΗΚΑ – ΕΑ Παραλίας
Αραχωβίτικα/Ακταίο – Απολλωνιάδα
Ολυμπιονίκης – Ήφαιστος/Αχιλλέας
Κεφαλλονιά – Προμηθέας 2014
Παναχαϊκή Γ.Ε. – Ε.Α. Πατρών
Ολυμπιάδα – ΑΕ Αγυιάς
Αίολος Αγυιάς – Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ

7η αγωνιστική
Ε.Α. Πατρών – Κεφαλλονιά
Προμηθέας 2014 – Ολυμπιονίκης
Ήφαιστος/Αχιλλέας – Αραχωβίτικα/Ακταίο
Απολλωνιάδα – ΣΦΗΚΑ
Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ – Ολυμπιάδα
ΑΕ Αγυιάς – Παναχαϊκή Γ.Ε.
ΕΑ Παραλίας – Αίολος Αγυιάς

8η αγωνιστική
Απολλωνιάδα – ΕΑ Παραλίας
ΣΦΗΚΑ – Ήφαιστος/Αχιλλέας
Αραχωβίτικα/Ακταίο – Προμηθέας 2014
Ολυμπιονίκης – Ε.Α. Πατρών
Κεφαλλονιά – ΑΕ Αγυιάς
Παναχαϊκή Γ.Ε. – Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ
Ολυμπιάδα – Αίολος Αγυιάς

9η αγωνιστική
Ε.Α. Πατρών – Αραχωβίτικα/Ακταίο
Προμηθέας 2014 – ΣΦΗΚΑ
Ήφαιστος/Αχιλλέας – Απολλωνιάδα
Αίολος Αγυιάς – Παναχαϊκή Γ.Ε.
Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ – Κεφαλλονιά
ΑΕ Αγυιάς – Ολυμπιονίκης
ΕΑ Παραλίας – Ολυμπιάδα

10η αγωνιστική
Ήφαιστος/Αχιλλέας – ΕΑ Παραλίας
Απολλωνιάδα – Προμηθέας 2014
ΣΦΗΚΑ – Ε.Α. Πατρών
Αραχωβίτικα/Ακταίο – ΑΕ Αγυιάς
Ολυμπιονίκης – Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ
Κεφαλλονιά – Αίολος Αγυιάς
Παναχαϊκή Γ.Ε. – Ολυμπιάδα

11η αγωνιστική
Ε.Α. Πατρών – Απολλωνιάδα
Προμηθέας 2014 – Ήφαιστος/Αχιλλέας
Ολυμπιάδα – Κεφαλλονιά
Αίολος Αγυιάς – Ολυμπιονίκης
Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ – Αραχωβίτικα/Ακταίο
ΑΕ Αγυιάς – ΣΦΗΚΑ
ΕΑ Παραλίας – Παναχαϊκή Γ.Ε.

12η αγωνιστική
Προμηθέας 2014 – ΕΑ Παραλίας
Ήφαιστος/Αχιλλέας – Ε.Α. Πατρών
Απολλωνιάδα – ΑΕ Αγυιάς
ΣΦΗΚΑ – Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ
Αραχωβίτικα/Ακταίο – Αίολος Αγυιάς
Ολυμπιονίκης – Ολυμπιάδα
Κεφαλλονιά – Παναχαϊκή Γ.Ε.

13η αγωνιστική
Ε.Α. Πατρών – Προμηθέας 2014
Παναχαϊκή Γ.Ε. – Ολυμπιονίκης
Ολυμπιάδα – Αραχωβίτικα/Ακταίο
Αίολος Αγυιάς – ΣΦΗΚΑ
Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ – Απολλωνιάδα
ΑΕ Αγυιάς – Ήφαιστος/Αχιλλέας
ΕΑ Παραλίας – Κεφαλλονιά

*Ο Β’ γύρος είναι αντίστροφα