Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 12/11
Ροϊτικα-Δόξα Πέττα 3-0 α.α.
Πυρσός Πατρών-Καμίνια 0-2
Κυριακή 13/11
Πρωτέας-Ακάδημος Λαρισσού 0-2
Διαγόρας 2010-Προοδευτική Πατρών 1-2
Πείρος Ισώματος-Μετόχι 8-0
Άρλα-Σταροχώρι 1-3

Γ’ Κατηγορία (‘Α Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Πείρος Ισώματος 6 5 1 0 21 3 16
2 Σταροχώρι 6 5 0 1 16 8 15
3 Καμίνια 6 4 1 1 14 7 13
4 Διαγόρας 2010 6 4 0 2 15 7 12
5 ΑΕ Ροϊτίκων 6 3 1 2 9 6 10
6 Άρλα 6 3 1 2 13 11 10
7 Ακάδημος Λαρισσού 6 2 3 1 9 6 9
8 Πυρσός Πατρών 6 2 0 4 9 12 6
9 Πρωτέας 6 2 0 4 6 10 6
10 Προοδευτική Πατρών 6 1 1 4 5 10 4
11 Μετόχι 6 1 0 5 6 25 3
12 Δόξα Πέττα 6 0 0 6 0 18 0

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 12/11
Πάτραι Α.Π.Σ.-Ωλενιακός 3-0
Κυριακή 13/11
Ηρακλής Πατρών-Πήγασος Πατρών 0-4
Αχιλλέας Οβρυάς-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 0-0
Δάφνη Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0
Α.Π.Ο. Αρόη-Σπάρτακος 4-0
Αυτόνομη Π.Ο.-Ρωμανός 3-1
Αργυρά Πατρών-Αίας Πατρών 3-2

Γ’ Κατηγορία (Β’ Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΠΣ Πάτραι 6 6 0 0 21 4 18
2 Πήγασος Πατρών 6 5 0 1 23 5 15
3 Αυτόνομη Π.Ο. 6 5 0 1 18 9 15
4 Ωλενιακός 6 5 0 1 14 9 15
5 Δάφνη Πατρών 6 4 0 2 16 8 12
6 Αργυρά Πατρών 6 3 1 2 9 10 10
7 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 6 2 1 3 14 11 7
8 ΑΠΟ Αρόης 6 2 1 3 8 13 7
9 Αχιλλέας Οβρυάς 6 1 3 2 8 10 6
10 Ηρακλής Πατρών 6 2 0 4 8 11 6
11 Ρωμανός 6 1 1 4 5 12 4
12 Σπάρτακος 6 1 0 5 3 31 3
13 Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 6 0 2 4 5 11 2
14 Αίας Πατρών 6 0 1 5 5 13 1

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 12/11
Δόξα Πατρών-Παναχαΐς αναβλήθηκε
Κυριακή 13/11
Α.Ε. Αρόης-Γαλήνη 1-0
Καλλιθέα-Άτλας Α.Σ. 8-0
Ζαβλάνι ΑΠΣ-ΠΑΟ Κόσμος 7-0
Αχαϊκός-Περιβόλα 1-0
Πετεινοί-Δίας Σαραβαλίου 3-4
Τετάρτη 16/11
15.00 , Ολυμπιακός Πατρών-ΑΕΚ Πατρών

Γ’ Κατηγορία (Γ’ Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Περιβόλα 6 5 0 1 30 3 15
2 ΑΠΣ Ζαβλάνι 6 4 1 1 30 4 13
3 Ολυμπιακός Πατρών 5 4 1 0 14 3 13
4 Αχαϊκός 6 4 0 2 10 6 12
5 Δίας Σαραβαλίου 6 3 2 1 14 10 11
6 Καλλιθέα 6 3 1 2 14 8 10
7 ΑΕ Αρόης 6 3 0 3 9 13 9
8 Πετεινοί 6 2 2 2 12 9 8
9 Δόξα Πατρών 5 2 1 2 13 8 7
10 Γαλήνη 6 2 0 4 10 14 6
11 ΑΕΚ Πατρών 5 2 0 3 8 24 6
12 Παναχαϊς 5 1 0 4 5 14 3
13 ΠΑΟ Κόσμος 6 1 0 5 7 31 3
14 Άτλας 6 0 0 6 7 36 0

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 12/11
Ζήρια/ΤΑΔ 93-Δάφνες 3-0 α.α.
Θύελλα Αιγείρας-Φλόγα Ρόδιας 0-2
Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου αναβλήθηκε
Εθνικός Αιγίου-Αναγέννηση/Αίας αναβλήθηκε
Κυριακή 13/11
Άρης Κουνινάς-Σκεπαστό 2-3
Αβύθου Α.Ο.- Λύκοι Διακοπτού 2-1
Κεραυνός Σελιανιτίκων-Κεραυνός 2016 1-3

Γ’ Κατηγορία (Δ’ Όμιλος)
ΑΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΝ. ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ. ΗΤΤΕΣ ΤΕΡΜ. ΥΠΕΡ ΤΕΡΜ. ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ζήρια/ΤΑΔ 93 6 6 0 0 17 4 18
2 Φλόγα Ροδιάς 6 5 0 1 12 7 15
3 Σκεπαστό 6 5 0 1 15 11 15
4 Φλόγα Κ. Καστριτσίου 5 3 1 1 10 2 10
5 ΑΟ Αβύθου 6 3 1 2 11 8 10
6 Κεραυνός 2016 6 3 1 2 11 9 10
7 Άρης Κουνινάς 6 3 0 3 16 11 9
8 Άνω Καστρίτσι 5 2 2 1 11 9 8
9 Αναγέννηση Αίας 5 2 0 3 19 9 6
10 Θύελλα Αιγείρας 6 1 2 3 8 9 5
11 Λύκοι Διακοπτού 6 1 1 4 10 11 4
12 Εθνικός Αιγίου 5 1 0 4 1 8 3
13 Κεραυνός Σελιανιτίκων 6 0 2 4 3 13 2
14 Δάφνες Αιγιαλείας 6 0 0 6 1 34 0