Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές που θα σφυρίξουν αυτό το Σαββατοκύριακο τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αχαΐας. Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι που θα διευθύνουν τα παιχνίδια έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3 μ.μ.)

Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος»: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Άρης Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Εθνικός Σαγεΐκων, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού -Αναγέννηση Πατρών, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Χρήστος Αναγνωστόπουλος

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Λέων Αλισσού, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Γήπ. «Κ. Ζάρρας»: Πήγασος Μπεγουλακίου-Λιμνοχώρι, Γιάννης Καλύβας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3 μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Μαζαρακίου: Κεραυνός Μιτόπολης-Τριταιϊκός, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Αστέρας Μιντιλογλίου, Νίκος Χρονάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Ακράτα, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Νίκης Προαστίου, 5:30 μ.μ.: Ακάδημος Λαρισσού-Μετόχι, Γιώργος Αθανασόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κάτω Καστριτσίου, 3 μ.μ.: Αυτόνομη –Ωλενιακός, Λευτέρης Παπαδής

Γήπ. «Ντα Λουζ», 3 μ.μ.: Πάτραι Α.Π.Σ.-Αχιλλέας Οβρυάς, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι -Δόξα Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 6 μ.μ.: Περιβόλα-Δίας Σαραβαλίου, Γιάννης Ρηγόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12μ.: Πολύτεκνος-Φωστήρας Οβρυάς, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 3 μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Λάππα, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Κρίνου, 3 μ.μ.: Κρίνος-Ίκαρος Πετρωτού, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Σουλίου, 3 μ.μ.: Παναχαϊκός-Δόξα Χαλανδρίτσας, Χρήστος Αναγνωστόπουλος

Γήπ. «Ντα Λουζ», 3 μ.μ.: Φαραϊκός-Απόλλων Βίδοβας, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 12:30 μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Αστέρας Τέμενης, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. «Θ. Χρυσανθόπουλος», 3 μ.μ.: Ποσειδώνας-Δαβουρλής K. 92, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου-Δρέπανο, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Δόξα Ελαιώνος-Φοίνικας Σαλμενίκου, Γιάννης Ρηγόπουλος

Γήπ. Προαστίου, 5:30 μ.μ.: Αετός Πατρών-Μέγας Δικέφαλος, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 6 μ.μ.: Ψηλαλώνια-Δήμος Διακοπτού, Λευτέρης Παπαδής

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: Πυρσός Πατρών-Άρλα, Σπύρος Κουρτέσης

Γήπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Προοδευτική Πατρών , Γιάννης Χαμουζάς

Γήπ. Ισώματος, 3 μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Διαγόρας 2010, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Πρωτέας-Σταροχώρι, Ανδρέας Παναγιωτόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 9:30 π.μ.: Ηρακλής Πατρών-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Γιάννης Παπαδιονυσίου

Γήπ. Ρίου, 10 π.μ.: Αίας Πατρών-Ρωμανός, Λεωνίδας Τσούτσης

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 10 π.μ.: Πήγασος Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Σπύρος Παππάς

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 12:30 μ.: Δάφνη Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη, Κώστας Σαμαρτζής

Γήπ. Προαστίου, 3 μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Σπάρτακος, Σπύρος Παππάς

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 10 π.μ.: Καλλιθέα-Α.Ε. Αρόης, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30 μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-ΠΑΟ Κόσμος, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

Γήπ. «Α. Κάνιστρας», 3 μ.μ.: Αχαϊκός-Παναχαΐς, Γιώργος Κουτρουμάνης

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 12:30 μ.: Άνω Καστρίτσι-Άρης Κουνινάς, Νίκος Τρίγκας

Γήπ. Νικολεΐκων, 12:30 μ.: Λύκοι Διακοπτού-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Ανδρέας Ηλιόπουλος

Γήπ. «Δημητρόπουλου», 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Ρόδιας, Κώστας Τσιρίνης

Γήπ. Ζήριας, 3 μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ’93-Σκεπαστό, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αβύθου Α.Ο.-Αναγέννηση/Αίας, Λεωνίδας Τσούτσης

Γήπ. Αιγείρας, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Εθνικός Αιγίου, Σταύρος Ντέλης